Останні новини

До Центру обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ звернулися 12 тисяч 625 платників

Протягом січня-червня до Центру обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області звернулися 12 тисяч 625 платників, які отримали адміністративні, консультаційні, інформаційні послуги, а також подавали податкову звітність. У червні звернулися 1 тисяча 85 платників, – про це повідомила начальник Сокальського відділення Наталія Жолудєва.

Адміністративних послуг з початку року було надано 2 з половиною тисячам платникам, водночас у червні – 363. Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків. Окрім того, у січні-червні їх було видано 1 тисяча 378.

Нагадуємо, що у Центрі обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ можна ознайомитись з останніми змінами до податкового законодавства, які розміщені на  інформаційних та тематичних стендах.

Для зручності платників забезпечено доступ до мережі Інтернет, обладнані місця для заповнення звітності та очікування. Для вивчення громадської думки про роботу Центру встановлено скриньки для заяв та пропозицій.