Останні новини

12 липня сокальчани відзначили храмове свято в честь святих апостолів Петра і Павла

12 липня у Сокалі в храмі святих апостолів Петра і Павла відбулася урочиста Архиєрейська Служба Божа, яку провів єпископ Сокальсько-Жовківський Владика Михаїл Колтун.

В старі часи в Україні до цього свята готувались, як до великого. Білили хату, оздоблювали стіни оселі рушниками, прибирали на подвір’ї. А, вранці святково одягнені вирушали до церкви. за традицією цього дня пригощали прийнято було пригощати мандриками, тобто печеними пампушками з пшеничного тіста, яєць і сиру.

Чому ці пампушка називали мандриками? Вважалось, що їх назва походить від того, що святі Петро і Павло, мандруючи по світу їли «мандрики».

Також нагадаємо, що з понеділка 17 липня і до 23 при храмі святих апостолів Петра і Павла відбудеться табір «Веселі канікули з Богом», що пройде під гаслом Йосифа Сліпого «Великого бажайте».

У програмі дня: Свята Літургія, катехизація, веселі забави, пісні та банси, цікавий похід, поїздки та багато іншого. І все – разом з Богом.

Програма дня триватиме з 10 до 17 години. Запис проводитиметься з 12 до 17 липня у захристії храму, а батьківські збори проведуть о 18 годині в понеділок, 17 липня.