Останні новини

У Волицькій сільраді завершився ремонт дороги Комарів-Переспа. Наразі триває ремонт до межі з Переспівською сільрадою в напрямку до Зубкова

У Волицькій сільській раді завершився ремонт дороги Комарів-Переспа. Як повідомила радіо «Сокаль» сільський голова Надія Білик на ділянці від межі Комарева до кінця Волиці в бік газокомпресорної станції і тепличного комбінату проведено робіт на 500 тисяч грн. Вже проплачено 300 тисяч – це кошти районного і сільського бюджетів – по 150 тисяч. За домовленністю ще 200 тисяч повинні виділити спонсори.

Отже, поки сільський голова в їх пошуках – не залишає сподівань, що місцеве тепличне господарство все ж таки зможе долучитись до ремонту даної дороги, якою важковаговий транспорт доїжджає до підприємства. В іншому випадку кошти слід буде знову шукати в сільському бюджеті, наголошує Надія Білик.

Крім того, за її словами зараз проводиться ремонт дороги, але вже до межі із Переспівською сільрадою в напрямку до Зубкова. Фінансове навантаження за ці роботи взяла на себе приватна агрофірма «Білий стік». Як додає Надія Білик на шляху між Волицею і Зубковим цьогоріч планують зробити ремонт гравійної дороги. На це з обласного бюджету виділено півмільона.

В принципі дану дорогу сільська рада, спільно із спонсорами, коштами різного рівня планує зробити асфальтованою. Важливою вона є і для майбутньої об’єднаної територіальної громади, над створенням якої працюють вже сьогодні.

Волицький сільський голова каже, що мешканці Комарева і Волиці з розумінням ставляться до ремонтних робіт, виділення коштів, долучаються до фінансування, скажімо якби в 2012 році в селах не зробили дорогу, де зараз проводять ремонт, вкласти в неї зараз потрібно було б значно більше.

Що стосується дороги від Волиці до Зубкова, то її буде робити Жовківська дільниця експлуатації доріг. В цілому ж, контроль за виконанням робіт з боку громадськості дуже важливий, переконана сільський голова. Це стало зрозумілим, коли підрядники спочатку почали робити ремонт не зовсім якісно, а після зауважень і реального контролю ситуація таки змінилась.

Як зауважує Волицький сільський голова, у дорогу в селі Комарів від роздоріжжя ще потрібно вкласти кошти. Тут слід покласти суцільно-асфальтне покриття. Фінанси почали шукати вже зараз. Надія Білик зверталась до депутата Львівської обласної ради Сергія Касяна, котрий пообіцяв посприяти виділенню коштів вже з наступного року. Крім того, звернення будуть і облавтодор, і в Сокальську районну раду, звісно ж планують виділити кошти і сільського бюджету, зазначила в інтерв’ю радіо «Сокаль» Волицький сільський голова Надія Білик.