Останні новини

Бюджет району виконано на 114,7%. Планові призначення з початку року виконано 34-ма місцевими радами та районним бюджетом

10 липня голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай разом з першим заступником та керівником апарату за участі заступника голови районної ради Василя Бойко і представників структурних підрозділів РДА взяли участь у спілкуванні голови облдержадміністрації Олегом Синюткою з головами адміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі Skype-конференції.

Розглядалися наступні питання: про виконання місцевих бюджетів області за січень-червень 2017 року; про стан фінансування РДА та МВК по компенсації за пільговий проїзд АТП; про паспортизацію об’єктів архітектури, розроблення та затвердження місцевими органами влади програм охорони та збереження об’єктів культурної спадщини.

За інформацією фінансового управління РДА до загального фонду бюджету Сокальського району станом на 1 липня надійшло 99 млн 320 тисяч грн податків та зборів, що становить 114,7% планових призначень на січень-червень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року поступлення коштів до загального фонду бюджету району збільшилися на 24 з половиною млн гривень, або майже на 133 відсотка.

Ріст зумовлено за рахунок надходження податку на доходи фізичних осіб більше минулого року на понад 15 млн грн, акцизного податку на 189 тисяч грн, єдиного податку на 5 млн 138 тисяч грн, податку на майно на 3 млн 189 тис грн та інші.

Планові призначення виконано 34 місцевими радами та районним бюджетом.

Бюджет 6-ти місяців не виконали Межирічанська, Смиківська, сільській та Угнівська міська ради.