Останні новини

Генеральний директор ДП «Львіввугілля» для регіональних ЗМІ провів прес-конференцію

В ході прес-конференції, яка відбулася у п’ятницю, 30 червня генеральний директор ДП «Львіввугілля» Андрій Дяченко наголосив, що Міністерством було передбачено 300 мільйонів гривень — це кошти, які беруться в рахунок майбутнього видобутку і реалізації.

На ДП “Львіввугілля” було передбачено 78 млн: на шахту «Відродження» 5,5 млн грн (428 лава), 45 млн на «Лісову» (166 лава), 11 млн на «Степову» (138 лава) та 16,8 млн грн на «Відродження» (168 лава). З тих коштів ми отримали 56 мільйонів.

Андрій Дяченко сказав, що нам вдалося також зробити конвеєризацію лави по шахті «Відродження» з добовим видобутком 1000 тон, по «Лісовій» вже отримали біля 40 млн і запустили 166 лаву — це є низькозольне вугілля, яке відвантажується на генеруючі компанії без збагачення.

Окрім того, за його словами проведено капітальний ремонт секції механізованого кріплення по шахті «Степова» (1,5 млн грн), зараз готуємо 168 лаву по шахті «Відродження». Це нам дає, в першу чергу, збільшення вуглевидобутку на близько 1,5 тисячі тон. І розвиток в подальшому.

Якщо ми в такому режимі будемо рухатися вперед, то ще липень в нас буде трохи напружений і серпень, але далі ДП може працювати на рівні 5–5,5 тисяч тон на добу стабільно – наголошує генеральний директор ДП «Львіввугілля» Андрій Дяченко.