Останні новини

У Сокалі в змаганнях з баскетболу дівчата зайняли І місце, чоловіки здобули ІІІ-є. Загалом у 26 комплексних спортивних іграх Львівщини брали участь 14 чоловічих та 6 жіночих команд

Управлінням фізичної культури та спорту Львівської ОДА спільно із Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділом молоді та спорту Сокальської РДА проводили у ці вихідні на спортивному майданчику, що поруч школи шкіл №3 та 4 зональні змагання з баскетболу 3×3, за програмою 26 комплексних Спортивних Ігор Львівщини.

В змаганнях брали участь команди із усієї області, а саме: зі Сокаля, Червонограда, Бродів, Стрия, Самбора, Сколього, ОТГ Судова вишня та інші. Загалом у зональних змагання з баскетболу брали участь 14 чоловічих команд та 6 дівчачих. Про це радіо «Сокаль» повідомила головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації Мар’яна Копейка.

За її словами у чоловічій команді сокальчани посіли ІІІ місце, друге посіли баскетболісти Червонограда та І місце здобув Самбір. Водночас, дівчата були набагато спритніші і зайняти І місце, бронзу здобула команда зі Самбора і на третьому місці дівчача команда міста Червоноград.

Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».