Останні новини

За підсумками 26 обласних комплексних Ігор Львівщини в категорії дорослі після восьми видів змагань наш район посів перше місце

В cмт. Добротвір, Кам’янка – Бузького району відбувся обласний «Олімпійський день – 2017»,  на який було запрошено шестеро учасників Олімпійських Ігор, і розпочались обласні змагання з пляжного волейболу за програмою XXVI комплексних Ігор Львівщини серед дорослих, в яких взяли участь 23 чоловічих і 20 жіночих команд.

Наш район представляли Оксана Зайцева, Тетяна Стружук, Сергій Пащенко та Сергій Луцик. Про це радіо «Сокаль» повідомила головний спеціаліст відділу молоді та спорту РДА Мар’яна Копейка. За її словами ігри  проходили по системі до двох поразок.

За результатами змагань наші дівчата посіли третє місце, поступившись командам з міст Нового Роздолу та Червонограда, які посіли відповідно І та ІІ місця. Хлопці показали достойну гру і зайняли четверте місце, поступившись командам з Борислава, Самбора та Пустомитівського району.

За підсумками ХХVІ обласних комплексних Ігор Львівщини в категорії дорослі (18 – 39 років) після восьми видів змагань Сокальський район посідає Перше місце.