Останні новини

До 1 липня необхідно привести установчі документи у відповідність до вимог Податкового кодексу України та надати копії цих документів з заявою форми до контролюючого органу

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ ДФС у Львівській області, нагадує, що відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України неприбутковим установам та організаціям до 1 липня необхідно привести установчі документи у відповідність до вимог Податкового кодексу України та надати копії таких документів з заявою форми до контролюючого органу.

Житлово-будівельні кооперативи також повинні надати  завірені ними копій документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку житлово-будівельним кооперативом. Для релігійних організацій цей термін подовжено до 1 січня 2018 року.

Тільки після цього неприбуткова організація буде зареєстрована у новому Реєстру неприбуткових установ та організацій. Як зазначила, начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва ті неприбуткові організації, що не привели свої установчі документи у відповідність та не надали їх копії контролюючому органу, будуть виключені з Реєстру неприбуткових організацій після 1 липня цього року, а релігійні організації – після 1 січня 2018 року.