Останні новини

27 червня відбулося представлення нового голови Сокальської РДА. Ним став 45-ти річний Роман Токай

Сьогодні, 27 червня, заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська, в приміщенні актової зали райдержадміністрації, офіційно представила нового голову Сокальської райдержадміністрації Романа Токая перед активом району.

У своєму виступі Роман Токай окреслив основні принципи та завдання своєї майбутньої діяльності на посаді голови райдержадміністрації, закликав усі демократичні політичні сили району до консолідації, зазначив, що працюватиме над питаннями покращення соціально-економічного та культурного розвитку Сокальщини, висловив готовність до співпраці з керівниками установ та підприємств району, органів місцевого самоврядування, депутатським корпусом.

Священники благословили новопризначеного керівника району на плідну працю. З призначенням Романа Токая привітали голова районної ради Микола Пасько та депутат Львівської обласної ради Сергій Касян.

Додамо, що до призначення на цю посаду Роман Токай працював начальником відділу Держгеокадастру у м.Червоноград. Народився новопризначений голова 15 серпня 1971 року