Останні новини

У Сокальській райдержадміністрації відбулася традиційна вівторкова нарада

Питання функціонування управлінь і відділів РДА, роботи служб, установ, закладів і підприємств району обговорювались в ході традиційної вівторкової наради в районній адміністрації. Перед початком засідання І-й заступник голови РДА Ірина Задолинна познайомила присутніх із новопризначеним головою РДА Романом Токаєм.

Участь в роботі наради брали голова Сокальської райради Микола Пасько і його заступник, керівники згаданих раніше установ і закладів, місцевого самоврядування, силовики.

За даними міського голови Сокаля Вадима Кондратюка, комунальні служби працюють в робочому режимі. В місті перекритий доїзд до сміттєзвалища, аби не допустити вивіз сміття, яке вже мали намір доправити зі Львова.

Сьогодні, 27 червня проходить сесія міської ради, одним із важливих питань на якій і розглядатиметься доля виконання рішень обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яким Сокаль фактично зобов’язаний приймати непотреб з обласного центру. В місті працює дві фірми по ремонту доріг це «Сапфір +» і «Соріс», сьогодні мають розпочатися роботи в районі 53-54 будинків по вулиці Героїв УПА.

Начальник фінансового управління РДА повідомила, що за 6 місяців бюджет району виконано на 111,4%, районний бюджет – на 105,9%.

Оперативні служби району, зокрема, відділі Держслужби з надзвичайних ситуацій працює в штатному режимі. Як повідомив начальник районного сектору ДСНС Олег Тимчак, 26 червня рятувальники працювали на ліквідації наслідків ДТП в районі Жвирки. Довелося застосовувати спецтехніку. В наслідок аварії, в якій вантажний автомобіль впав у потік на дах, загинуло двоє людей.

За даними начальника райвідділу поліції Володимира Звадюка, це вже 3-є ДТП в Сокальському районі із летальним наслідком. Минулого тижня, нагадаємо, в районі Сільця автомобіль збив пішохода та з місця пригоди втік, а в аварії в районі Хлівчан загинув 20-річний юнак.

Правоохоронці закликають водіїв і пішоходів обов’язково виконувати правила дорожнього руху. Це дозволить вберегти не лише здоров’я, а навіть життя.