Останні новини

Президент України 23 червня призначив голову Сокальської РДА – ним став Роман Нестерович Токай

На сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України опубліковане призначення голови Сокальської РДА.

В розпорядженні Глави держави №133 йдеться: «Призначити Романа Нестеровича Токая головою Сокальської районної державної адміністрації з 26 червня цього року зі строком випробування один місяць та оплатою праці відповідно до законодавства».

Нагадаємо, що до призначення на цю посаду Роман Токай працював начальником відділу Держгеокадастру у м.Червоноград.

У свій перший робочий день 26 червня, він разом з першим заступником голови Іриною Задолинною, керівником апарату Вірою Білець, головою районної ради Миколою паськом та представниками міських рад району, райвійськкомату, структурних підрозділів РДА взяли участь у спілкуванні голови облдержадміністрації Олегом Синюткою з головами адміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі Skype-конференції.

Присутні заслухали наступні питання: про набір громадян на військову службу за контрактом; про стан реалізації програм підтримки та розвитку агропромислового виробництва у Львівській області на 2016-2020 роки та програми енергозбереження для населення. Окрім того, говорили про вивезення твердих побутових відходів зі Львова. А також про хід реалізації обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017 рік.