Останні новини

У Червонограді під час ремонту у квартирі на 5 поверсі під підлогою вичвили ртуть

У суботу, 24 червня надійшло повідомлення про те, що у Червонограді по вулиці Івасюка в квартирі на п’ятому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку під підлогою в ході ремонту виявили – ртуть. В помешканні було зібрано 60 грамів металевої ртуті, а місце забруднення оброблено мильно-содовим розчином.

Мешканка квартири заявляє, що цілісінький день телефонувала за номером 101, але ніхто не відреагував. І вже наступного дня лабораторний центр виїхав на місце, аби зібрати всі необхідні аналізи.

Результат дав підстави рекомендувати тимчасово переселити власників помешкання в інше місце, допоки львівські спеціалісти обробляють приміщення. На місці події працювала комплексна комісія міста.

В квартирі було взято зразки проб на вміст ядовитих речовин та, попередньо, встановлено, що є перевищення гранично-допустимої концентрації ртуті. Остаточні результати аналізів очікуються 26 червня.

Пожежно-рятувальним відділенням і відділенням радіаційно-хімічного та біологічного захисту проведено демеркуризацію квартири та сходової клітки будинку.

У суботу, о 23 годині відбулося засідання комісії ТЕБ і НС міста Червоноград, на якій прийняли рішення про тимчасове відселення двох мешканців вказаної вище квартири до родичів.

Як зазначачили у департаменті Львівської ОДА ситуація наразі контрольована.