Останні новини

До загального фонду бюджету району надійшло більше 81 млн 300 тисяч грн податків та зборів

Станом на 1 червня до загального фонду бюджету району надійшло більше 81 млн 300 тисяч грн податків та зборів, що становить понад 116 з половиною % планових призначень п’яти місяців і більше відповідного періоду минулого року на майже 19 млн 478 тисяч грн. Однак, потребує доопрацювання виконання дохідної частини бюджету в розрізі платежів.

Одним з ключових податків, які формують бюджети місцевих рад є акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

За результатами моніторингу проведеному на рівні області Сокальський район займає 18 місце серед 20-ти районів області по показниках динаміки надходжень акцизного податку. Про це радіо «Сокаль» повідомила начальник фінуправління Галина Леонова.

За її словами акцизний податок нараховується в розмірі 5% від вартості підакцизного товару та повністю перераховується до бюджетів місцевих рад району. В свою чергу місцеві ради скеровують такі кошти на покращення інфраструктури населених пунктів, в тому числі на ремонт доріг, благоустрій населених пунктів, програми природоохоронних заходів, утримання бюджетних установ, інше.

Відтак, фінансове управління звертається до мешканців району з проханням долучитись до наповнення місцевих бюджетів, а саме при купівлі підакцизних товарів вимагайте від продавців фіскальні чеки, адже саме фіскальний чек – це гарантія сплати акцизного податку до бюджету вашої території.