Останні новини

ПрАТ «Львівобленерго» застерігає мешканців Сокальщини

За останній час на Львівщині активізувались крадії електрообладнання, які залишають без світла мешканців і наражають себе та оточуючих на смертельну небезпеку. Так у червні енергетики Шахтного району електромереж виявили чималу кількість випадків крадіжок запобіжників та електрообладнання, внаслідок яких залишались без світла мешканці міста Червоноград. Злодіїв не зупинили ні ризик бути смертельно ураженим струмом, ні те, що вони позбавили електроенергії житлові будинки.

Ще одна крадіжка трапилась біля села Стоянів Радехівського району — зловмисники викрали понад 2 км проводу з діючої лінії напругою 10 кВ. Крім цього, у селах Княже, Шпиколоси, Фусів, Смиків Сокальського району, а також Забава та Торки Радехівського району енергетики виявили крадіжку оливи з трансформаторів на підстанціях. Всі ці випадки – мінус надійності електропостачання, загроза аварій та витрати на відновлення обладнання.

Про це радіо «Сокаль» повідомили у прес-службі приватного акціонерного товариства «Львівобленерго». Загалом за їх інформацією злодії завдали збитків на суму близько 350 тисяч гривень. Ці кошти мали б бути використані на ремонт електромереж, натомість доводиться ліквідовувати наслідки «промислу» крадіїв.

Днями на Львівщині знову двоє сторонніх проникли в приміщення підстанцій, однак цього разу отримали смертельне ураження електричним струмом. Перший випадок у Сихівському районі міста Львова. Тоді біля закритої трансформаторної підстанції виявили труп чоловіка з ознаками ураження електричним струмом. Після огляду підстанції працівники «Львівобленерго» виявили крадіжку металевих частин електрообладнання, а також сліди крові в приміщенні.

Ще один подібний випадок трапився цього разу в Бродівському районі. Там у приміщенні закритої трансформаторної підстанції виявили вже неживого мешканця сусіднього села з ознаками ураження електричним струмом.

За цими фактами правоохоронні органи проводять розслідування. А за всіма фактами крадіжок були скерувані відповідні звернення у місцеві відділи поліції та прокуратури.

Приватне акціонерне товариство «Львівобленерго» звертаємось до мешканців Сокальського району та області в жодному випадку не заходьте в приміщення електроустановок та не підходьте до пошкоджених електромереж, адже це може коштувати – життя!

Якщо ж Ви побачили, як крадуть електрообладнання, або ж сторонні особи заходять в приміщення підстанцій чи піднімаються на опори ліній електропередачі негайно повідомте «Львівобленерго».

«Телефон довіри» 239-23-28 (032) працює цілодобово та анонімність гарантує, а також у Кол-центр 0-800-50-15-68 ця лінія є безкоштовною.