Останні новини

В ЦРЛ обговорили питання реалізації Урядової програми «Доступні ліки»

21 червня в Сокальській ЦРЛ відбулася нарада з питання реалізації в районі Урядової програми «Доступні ліки». У ній взяли участь перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна, голова районної ради Микола Пасько, головний лікар району Роман Швед, депутат обласної ради Сергій Касян, представники 6 аптек району, які беруть участь у даній програмі та інші.

Нагадаємо, урядова програма «Доступні ліки» стартувала 1 квітня 2017 року. Пацієнти можуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. За інформацією ЦРЛ по програмі «Доступні ліки» станом на сьогодні виписано більше 5 тисяч рецептів, – отоварено понад 2 з половиною тисячі рецептів на суму більше 144 тисяч, проплачено майже 108 тисяч. Учасники наради також обговорили проблемні питання реалізації рецептів та визначили напрямки покращення реалізації даної програми в районі.

Днем раніше відбулася нарада щодо проблемних питань установ охорони здоров’я Сокальського району. Присутні обговорили стан виконання кошторисних витрат установ охорони здоров’я району за 5 місяців поточного року; виконання заходів по оптимізації витрат та мережі установ охорони здоров’я району; потребу в коштах на їх функціонування до кінця 2017 року; а також про міжбюджетні трансферти за пролікованих хворих району у медзакладах Червонограда та Львова.