Останні новини

Команда Сокальщини рибалок з особливими потребами у Польщі зайняла ІІІ місце у змаганнях

Дітям та молоді з інвалідністю випала чудова можливість побувати у місті Краснік, Люблінського повіту – Польща. Нагадаємо, минулого місяця під час зустрічі із керівниками Сокальської районної ради та РДА, представники «Польського союзу рибалок» запросили членів районної асоціації інвалідів на змагання із рибальства серед дітей і молоді з особливими потребами, які у місті Краснік проводяться щороку за підтримки місцевих меценатів.

Команда сокальчан із 5-ти осіб вперше взяла участь у такому заході і була єдиною іноземною командою у змаганнях. Оганізатори наполягають розвивати такі заходи та в наступні роки запрошувати більше команд з України.

 

Змагання надовго запам’ятаються українським учасникам, тому що це була перша їхня поїздка закордон, а ще, тут вони чудово порибалити і поспілкувалися із місцевими жителями.

Про це радіо «Сокаль» розповіла директор Сокальської районної асоціації інвалідів Оксана Кононова, яка подякувала небайдужим людям, завдяки яким відбулася ця поїздка, а саме працівнику Міграційної служи у м. Сокаль Олесі  Кушіль за допомогу у виготовленні біометричних паспортів, а також депутатам Сокальської районної ради Ігорю Плечінью, Роману Шевчуку і Роману Волосу, які допомогли із пальним, транспортом і страхівкою. Щира подяка голові Сокальської районної ради Миколі Паську, який особисто супроводжував нашу команду в подорожі та першому заступнику голови Сокальської РДА Ірині Задолинній за організацію поїздки.

Зазначимо команда рибалок з особливими потребами із Сокальщини зайняла 3-тє місце у змаганнях, наловивши майже 2 кг риби! Її учасники були нагороджені грамотами, медалями і подарунками.

Звісно, рибу довелося відпустити назад у ставок, але цей захід на природі є прикладом того, що які б обмежені можливості у людини не були, це не є причиною не брати вудку в руки і не отримувати задоволення від життя.