Останні новини

Податківці провели семінар-практикум для платників з актуальних питань оподаткування

В приміщенні Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області відбувся семінар-практикум для платників податків з актуальних питань оподаткування та дотримання законодавства при виплаті заробітної плати.

На семінарі висвітлювались питання з нарахування і сплаті єдиного податку, податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку.

З метою упередження порушень податкового законодавства були розглянуті типові помилки, яких припускають платники при складанні податкової звітності та надані рекомендації щодо їх виправлення в порядку, визначеному статтею 50 Податкового кодексу.

Водночас, начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва окрему увагу приділила питанню недопущення виплат зарплат «у конвертах» та порушення норм податкового законодавства, ухилення від оподаткування доходів громадян.