Останні новини

Рій Сокальської гімназії став переможцем військово-патріотичной гри «Сокіл-Джура»

7 – 8 червня на території військової частини  у місті Великі Мости та туристичної бази біля Двірцівського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок» відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому взяли участь 8 команд із різних шкіл Сокальського району, які перемогли у кущових етапах цієї військово – патріотичної гри.

Головою оргкомітету і головним суддею змагань був методист відділу освіти Сокальської районної держадміністрації Євген Матвіїв, а заступниками голови оргкомітету – методист відділу освіти Сокальської райдержадміністрації Галина Матвіїв і заступник командира військової частини А 2418 міста Великі Мости Андрій Ясінський. В урочистому відкритті, яке відбулося на території військової частини   у Великих Мостах, узяли участь перший заступник голови Сокальської районної державної адміністрації Ірина Задолинна, командир Великомостівського військового кінологічного центру Андрій Квартирук, начальник відділу освіти Сокальської районної держадміністрації Роман Монастирський. Вони привітали учасників дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), відзначили важливість цих змагань для виховання підростаючого покоління. Роман Монастирський нагородив усі вісім команд, як переможців кущових етапів військово – патріотичної гри, комплектами туристичного спорядження.

Після цього відбувся конкурс стройової підготовки «Впоряд», у якому 1 місце виборов рій Сокальської гімназії імені Олега Романіва «Соколи», другим був рій Сокальської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 «Сокальські батяри», а третім – рій Тартаківського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок» «Орел Сизокрилий». Після цього учні та їх керівники провели екскурсію військовою частиною, ознайомилися з натренованими кінологічним центром собаками, оглянули військову техніку.

Пізніше всі команди дитячо – юнацької військово – патріотичної гри продовжили програму змагань на території туристичної бази Двірцівського навчально – виховного комплексу «ЗШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок». Керівництво військової частини забезпечило учасників районного змагання польовою кухнею та наметом для організаційного комітету і членів журі.

За підсумками дводенних змагань 1 місце виборов рій Сокальської гімназії імені Олега Романіва «Соколи», 2 місце зайняв рій Сокальської       ЗШ І – ІІІ ст. № 2 «Сокальські батяри», а 3 – посів рій Тартаківського НВК «ЗШ І – ІІІ ст. – дитячий садок» «Орел Сизокрилий».

В окремих конкурсах відзначилися всі без винятку шкільні команди. Рій «Соколи» зайняв ще перші місця у конкурсах: «Ігри на дужання», «Стрільба з пневматичної зброї», «Кашовари», «Відун», «Добре діло» і «Ватра». Рій «Сокальські батяри» був першим у конкурсі «Смуга перешкод» та другим – у конкурсах «Кашовари» і «Добре діло». Рій «Орел Сизокрилий» виборов 2 місце у конкурсі «Стрільба   з пневматичної зброї» та треті місця – у конкурсах «Ігри на дужання» і «Кашовари». Рій Бутинського НВК «ЗШ І – ІІІ ст. – дитячий садок» імені Данила Мекелити  був другим у конкурсах «Ігри на дужання» і «Смуга перешкод» і третім – у конкурсі «Відун». Рій Поторицької ЗШ І – ІІІ ст. «Незламні» посів треті місця у конкурсах «Смуга перешкод» і «Стрільба         з пневматичної зброї». Рій Рекленецької ЗШ І – ІІІ ст. імені Дмитра Маївського виборов другі місця у конкурсах «Таборування» та «Відун». Рій Острівського НВК «ЗШ І – ІІІ   ст. – дитячий садок» «Залізні гайдамаки» зайняв треті місця у конкурсах «Таборування», «Добре діло» та «Ватра». Рій Белзької ЗШ І – ІІІ ст. «Нащадки козаків» виборов 1 місце у конкурсі «Таборування» та 2 місце – у конкурсі «Ватра». Всі призери були нагороджені грамотами, а переможець – Кубком і цінним призом.