Останні новини

Школярі Сокальщини стали призерами обласного етапу всеукраїнського конкурсу „Податки очима дітей-2017”

Днями в актовому залі Головного управління ДФС у Львівській області відбулося нагородження переможців обласного етапу всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей-2017”. Це всеукраїнський конкурс дитячої творчості, який щорічно проводиться Державною фіскальною службою з метою допомогти дітям краще зрозуміти, що таке податки і для чого вони взагалі потрібні. Про це розповіла начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва.

Всього у конкурсі взяло участь понад 2,5 тис. дітей Львівської області. Близько сорока дітей Львівщини стали призерами обласного конкурсу, серед них п’ятеро школярів Сокальщини. Вони разом із батьками та вчителями завітали на свято до Львова, яке організували для них податківці. Школярі змагалися у кількох номінаціях із художньої та літературної творчості. Переможців конкурсу медалями, дипломами та призами нагороджував начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро. Обласна конкурсна комісія, до складу якої входили журналістка та письменниця, головний редактор інформаційного агентства ZIK Тетяна Вергелес, визнала переможцями школярів Сокальщини в різних номінаціях.

Зокрема Михайло Пограничний з Великомостівської ЗШ I-III ст. зайняв 2 місце в номінації  „Твори комп’ютерної графіки”. В ції же номінації третє місце також у вихованців Великомостівської школи Юлії Чопик, Христини Макух та Дениса Бурка. В номінація „Літературні твори” 2 місце зайняла Надія Пасічник з Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості.

„Такими конкурсами, ми намагаємося виховати податкову культуру у дітей, адже саме вони стануть майбутніми платниками податків. Дуже важливо виховати у дітей правильне й відповідальне ставлення до цього. Саме податки роблять країну багатою. Тому потрібно сплачувати їх – це спільний добробут., – наголосила Наталія Жолудєва.