Останні новини

В Сокальському районі функціонують 15 літніх мовних таборів

Цього року відділом освіти організовано роботу 15 літніх мовних таборів, де планують оздоровити 310 дітей. Табори функціонують з 29 травня по 11 червня у Сокалі, Великі Мости, Белзі селищі Жвирка,  Сільці, Тартакові та Поториці, Стенятині, Ільковичах, Забужжі, Острові.

Як повідомила радіо «Сокаль» головний спеціаліст відділу освіти СРДА Леся Ковалишин, робота літніх таборів буде спрямована на популяризацію іноземних мов, зокрема англійської, також може бути німецька та французька. Кожен заклад відвідують учнів 7-8  класів. Також в якості волонтерів залучаються старшокласники, які вільно спілкуються англійською мовою та можуть допомагати вчителям, організовувати роботу. Підсумком роботи мовних таборів, стане фестиваль, який пройде в Сокальській школі №4. На ньому кожен табір зможе презентувати свої здобутки, за номінаціями: вокал, театральне дійство та відео.

Додамо, днями відбулося виїзне засідання робочої групи щодо перевірки стану готовності оздоровчих закладів до оздоровчого сезону. Члени групи оглянули школи району, на базі яких функціонують літні мовні. За підсумками виїзду вирішено, що пришкільні табори готові до оздоровчого сезону.