Останні новини

Сокальщина готується до районного етапу Всеукраїнської гри «Сокіл – Джура»

Впродовж двох днів на Сокальщині буде проходити районний етап всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл – Джура». У змаганнях беруть участь переможці окружних етапів, 10 роїв із різних навчальних закладів району.

В перший день, 7  червня на базі Великомостівського кінологічного навчального центру пройде відкриття змагань. Відтак розпочнуться  змагання, які вже пройдуть на території Двірцівської сільської ради. Впродовж двох днів рої змагатимуться в таких видах, як: виконання стройових елементів, стрільба, дужання, конкурс кращого кашовара, козацький турнір, смуга перешкод, інтелектуальні змагання з історії українського війська «Відун» та представлення творчо-мистецького  завдання кожного рою «Ватра. Слава Героям».

Як повідомив радіо «Сокаль» методист районного методкабінету Сокальського відділу освіти Євген Матвіїв, переможці змагань будуть нагороджену кубками та грамотами і цінними призами. Окрім того переможець районного етапу всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл – Джура», представлятиме Сокальщину на обласному рівні. Обласні змагання проходитимуть з 19 по 24 червня на Сколівщині.

Нагадаємо, що  представники Сокальщини протягом останніх 5-ти років є переможцями та призерами обласних етапів гри «Сокіл» («Джура»). У 2016 році перше місце в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») здобув рій «Соколи» з Сокальської гімназії (ройовий Назарій Матвіїв, керівник Антон Долівець). Вони представляли Львівщину на Всеукраїнському етапі гри «Сокіл»(«Джура»), який проходив з 6 по 26 серпня в м. Одесі на базі оздоровчого табору «Молода гвардія».