Останні новини

На Сокальщині проходить міжнародний семінар. Тема: “Технологія та особливості вирощування томатів”

На Сокальщині проходить міжнародний семінар «Технологія та особливості вирощування томатів від компаній De Ruiter та її партнерів». Протягом двох днів учасники обмінюватимуться досвідом роботи, ознайомляться із передовими технологіями, які пропонують національні та закордонні фірми.

Перший день – теорія, а вже у п’ятницю гості побувають на тепличному господарстві «Сотеко» в селі Волиця, де будуть знайомитись із умовами і якістю роботи місцевого виробника.

Участь в заходах беруть керівники і технологи тепличних господарств з усієї України, а також спеціалісти з Білорусі та Польщі. Крім того, на семінар запрошено керівництво Департаменту агропромислового  розвитку ЛОДА,  відділів АПР районів Львівщини. Як зазначили організатори, в заході беруть участь близько сотні гостей.

Директор ТзОВ «Олан Агро» Олег Тараненко, підприємства яке представляє всесвітньо-відому компанію «Де Ройтер» – лідера в галузі насінництва для тепличних господарств, розповів про мету заходу. Як зазначив він в ході семінару будуть пропонувати томатну групу, а саме кінцеву продукцію від насіння до відповідних засобів для вирощування продукції. Насправді, сучасні технології вирощування овочів в теплицях зараз це комп’ютеризація і мінімізація втручання людини. Це спеціальні контейнери із мінвати чи інших водо утримуючих речовин із отворами, в які вкидається насіння чи розсада, відтак до них подається живляча речовина.

Ці технології вже використовують провідні господарства України і світу, зокрема підприємство «Сотеко», що діє на Сокальщині з 2006 року, тут трудиться 140 працівників різної кваліфікації, зараз тепличне господарство розташоване на майже 7 гектарах земель на теренах Волицької сільської ради. Чим займається господарство розповідає директор підприємства «Сотеко» Сергій Костюк, який впевнений, що підприємству є що показати, як українським, так і зарубіжним гостям.

Сокальщина для проведення міжнародного семінару «Технологія та особливості вирощування томатів від компаній De Ruiter та її партнерів» вибрана не випадково. Про це в інтерв’ю радіо «Сокаль» зазначив керівник відділу насіння овочевих культур компанії «Монсанто Україна» Олександр Буйволюк. Їх фірма є власником бренду «Де Ротерс», продукцією якої успішно користується тепличне господарство «Сотеко».

Нагадаємо, заходи в межах семінару за участю українських і зарубіжних спеціалістів в галузі тепличного господарства будуть проходити 1 і 2 червня. Першого дня буде теоретичний обмін досвідом, презентації новинок в насінництві та технологіях.

У п’ятницю, 2 червня, гості відвідають тепличне господарство ТзОВ «Сотеко».