Останні новини

Сокальський вузол виробничо-технологічного зв’язку відсвяткував 45-річний ювілей

Сокальський вузол виробничо-технологічного зв’язку був заснований 1 червня 1972 року. Протягом років роботи змінювалися структурні назви, удосконалювалася технологічна апаратура, однак незмінною залишилась підтримка звичайного проводового телефонного зв’язку, який дотепер не втратив свого значення. Про це повідомляє прес-служба ДП «Львіввугілля».

За їх інформацією у 2002 році згідно наказу Міністерства палива та енергетики України підприємство реорганізовано у Червоноградське управління виробничо-технологічного зв’язку ДП «Львіввугілля».

1 червня виповнюється 45 років з дня створення управління, організація якого була продиктована необхідністю обслуговування шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну, щоб забезпечити безперервний та якісний зв’язок. Допоміжні та сторонні підприємства, а також квартирний сектор теж були занесені до списку тих, хто безпосередньо потребував телефонного спілкування. Справа просувалась добре і в період з 1985 по 1987 роки побудовано і введено в експлуатацію нову адміністративно-виробничу будівлю, а згодом додавалось більш сучасне обладнання.

На даний час колектив Червоноградського управління виробничо-технологічного зв’язку обслуговує телефонні станції Червоноградської та Сокальської дільниць. В управлінні, згідно штатного розпису, працює 45 чоловік, – розповідає головний інженер Василь Наумець, – це: інженери електрозв’язку, електромеханіки та електромонтери, телефоністки.

За перші роки існування управління очолювали Степан Туркало, Петро Пархоменко, Богдан Федашко та Іван Кіщак, а з 1987 року незмінним керівником колективу виробничників став Андрій Харко.