Останні новини

Делегація Сокальського району взяла участь у святкуванні ювілею створення польської добровільної пожежної дружини

Днями заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко та депутат районної ради Олег Солодяк взяли участь в святкуванні 110 річниці створення добровільної пожежної дружини в Томашівському повіті Республіка Польща та 25 річниці створення державної пожежної команди.

Були присутні делегації з Німеччини, Республіки Білорусь, України, це Сокальський та  Жовківський райони. З польського боку були запрошені посли Сейму, маршалок Люблінського воєводства, заступник воєводи Люблінського, керівники департаментів з міста Люблін, голова Червоного Хреста з Варшави, пожежники – ветерани.

Урочистості розпочались святковим богослужінням, потім колона, у складі якої були представники всіх пожежних дружин Томашівського повіту, вирушили до управління Державної пожежної команди, що розташована в місті Томашів. Там присутні вшанували хвилиною мовчання всіх пожежників, які вже відійшли у вічність. Окрім того, в ході урочистостей винуватці свята отримали багато привітань від запрошених гостей.

Не виключенням були і представники Сокальщини. Із ювілеєм пожежників привітав та вручив подарунки і заступник голови Сокальської райради Василь Бойко. Він також попри святкування, зміг поспілкуватись із старостою Томашівського повіту щодо можливої реалізації міжнародного спільного проекту Сокальського району та Томашівського повіту в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна».

Загалом, святкування ювілеїв пожежних частин Томашівського повіту тривало цілий день. В його рамках відбулись і показові виступи пожежників, поліції, прикордонної та митної служб, також був організований святковий концерт.