Останні новини

В Сокалі освятили нову стелу Героям Небесної Сотні та воїнам АТО

У неділю, 28 травня в рамках святкування дня міста в Сокалі пройшла урочиста посвята стели Героям Небесної сотні та воїнам АТО, яка встановлена біля храму первоверховних апостолів Петра і Павла.

В урочистостях взяли участь духовенство на чолі із Правлячим Архиєреєм Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїлом Колтуном, представники влади міста та району: голова Сокальської районної ради Микола Пасько, перший заступник голови Сокальської РДА Ірина Задолинна, міський голова Сокаля Вадим Кондратюк, народний депутат Михайло Бондар, депутат Львівської обласної ради Сергій Касьян і громада міста.

Розпочались урочистості молитвою за Сокаль та його мешканців. Відтак Владика звернувся до присутніх людей постійно молитись за мир у нашій державі і пам’ятати про сучасних українських героїв. Далі священники відслужили панахиду за загиблими героями України і Михаїл Колтун провів обряд освячення стели, яка постійно буде нагадувати нам подвиг Героїв Небесної сотні та військовослужбовців з Сокальщини, які загинули на Сході України.