Останні новини

На Сокальщині працює мобільна виїзна група, яка залучає громадян до контрактної служби

На Сокальщині працює мобільна виїзна група Сокальського районного військового комісаріату з метою залучення громадян до контрактної служби. Працівники військомату виїжджають у різні населені пункти району з різноманітної наглядною агітацією, розповідають про переваги служби за контрактом, загалом шукають потенційних кандидатів, які в добровільному порядку можуть вступити на військову службу на певний період і протягом якого вони зобов’язуються виконувати умови укладеного контракту.

Зокрема 24 травня агітаційна робота проводилася на території Белзької міської та Острівської сільської рад. Щоб людина могла піти на контрактну службу, вона по перше повинна мати бажання, відповідне здоровя та не притягуватись до кримінальної відповідальності. Це є основні вимоги до кандидатів для проходження військової служби. Також людина повинну усвідомлювати, що після необхідної підготовки у військовій частині, її буде відправлено в зону проведення АТО.

Перший контракт для осіб рядового складу укладається терміном на 3 роки, також для сержантів і прапорщиків може бути від 3 до 5 років, для громадян, які були призвані за мобілізацією і перебували в зоні АТО не менше 11 місяців передбачено короткостроковий контракт на пів року.

Для військовослужбовців контрактників передбачено значний соціальний пакет. Це і щорічна відпустка із збереженням грошового та матеріального забезпечення, отримання безоплатної кваліфікованої медичної допомоги у військово-медичних закладах та членів їх сімей, отримання безкоштовного житла за рахунок держави, відповідне грошове, продовольче та майнове забезпечення

Отже, військова служба за контрактом в Збройних Силах України поєднує в собі патріотичний вкладу у захист та розвиток Батьківщини, а також дає стабільну основу для соціальної і економічної захищеності. Усім бажаючим  отримати всю інформацію з питання прийняття на військову службу за контрактом,  треба прийти до військкомату за адресою: місто Сокаль, вул..Семенюка 2. Контактний телефон: 7-30-18 або 093-207-88-15.