Останні новини

Сокальський будинок творчості прозвітував про свої здобутки

23 травня, у Сокальському районному Народному Домі відбувся звітний концерт учнів та вчителів Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості. На заході були присутні  – начальник відділу освіти Сокальської райдержадміністрації Роман Монастирський, директор Народного Дому в місті Сокаль Ольга Мамуладзе, керівник Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості Марія Поліщук, голова Сокальського міського осередку Союзу українок Надія Мельник та народний колектив «Берегиня» на чолі з керівником Марією Найдюк.

Про результат роботи колективу викладачів та юних гуртківців у 2016-2017 роках розповіла керівник позашкільного закладу Марія Поліщук. Свої знання та вміння  юним вихованцям з любов’ю передають 12 педагогів-позашкільників. Серед яких троє –мають звання “керівник гуртка-методист”.  Це Оксана Сумбаєва, Марія Поліщук, Олег Черешневський. Звання”народний умілець” має Марія Бобешко. Викладачі постійно підвищують свій рівень кваліфікації та беруть участь в обласних заходах.

Гуртківці БДЮТ впродовж року взяли участь в численних акціях, святах та виставках, які відбулись у тісній співпраці з навчальними та позашкільними закладами району. На базі закладу активно діє Сокальський регіональний учнівський парламент, який теж організовує різноманітні заходи. Як результат у 2016-2017 роках вихованці Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості здобули 50 перемог  у нашому місті та 63 на обласному рівні. На всеукраїнських заходах учні здобули 7 перемог, з них 4 – перших місця та одна перемога на міжнародному рівні.

На заході виступали співочі та хореографічні колективи.  Також на огляд глядачів була представлена виставка дитячих робіт, вихованців різних гуртків: бісероплетіння, декоративна вишивка,творча майстерня та народний промисел. Загалом в ході звітного концерту відбулося нагородження більше ста обласних переможців за різними напрямками: за еколого-натуралістичним, туристично-краєзнавчим, декоративно-ужитковим художньо-естетичним та гуманітарним напрямками. Також переможці були нагороджені іменними грошовими преміями від благодійників ПП «МЕГА-ЛЮКС,директор Олександр Бадзь, ПП «Балицький» також учасники дійства отримали солодощі від ПП «НІКА».