Останні новини

За 5 місяців бюджет Сокальського району виконано на 110%

Нарада з питань функціонування управлінь і відділів РДА, комунальних служб, установ, закладів і підприємств району відбулась у вівторок, 23 травня в Сокалі. Проводила захід І-й заступник голови РДА Ірина Задолинна. Участь в нараді взяли очільники зазначених відомств, керівництво Сокальської районної ради.

Міський голова Сокаля Вадим Кондратюк зазначив, що комунальники міста працюють в штатному режимі, Сокаль готується до 640-річного ювілею. Як запевнив мер міста, вже найближчим часом розпочнуться роботи по ремонту доріг. Всі процедурні моменти були дотримані, зокрема проведені закупівлі послуг через сайт «Прозоро», заключні відповідні договори. Відкритим питанням наразі залишається ремонт об’їзної дороги.

Як зазначила очільниця Сокальської РДА Ірина Задолинна, по поточних договорах роботи буде проводити підприємство «Автомагістраль Південь». Спочатку вони дороблять шляхи поблизу Великих Мостів, відтак будуть рухатись в напрямку до Сокаля. Єдиною проблемою ще є відсутність фінансування, оскільки кошти виділені в ході сесії Сокальської районної ради ще не передані місту. Як тільки це буде здійснено, із співфінансуванням, що передбачено міським бюджетом, кошти будуть направлені на оплату, відтак підрядник завершить ремонт дороги поблизу автокефальної церкви, на перехресті з Українською, а також важкі ділянки в напрямку до автостанції.

Про наповнення бюджетів різних рівнів та виконання показників із наповнення казни податками і зборами розповіла начальник Сокальського відділення  ОДПІ Наталія Жолудєва, щодо виконання бюджету Сокальського району та районного бюджету – начальник Управління фінансів Сокальської РДА Галина Леонова. Так, виконання завдання 5 місяців бюджету Сокальського району складає 110%, по районному бюджету – 103%. Проблемними щодо виконання показників є Угнівська міська і Межирічанська сільська ради.

За даними керівника районного управління Державного казначейства Світлани Ковалик, відомство працює в штатному режимі. Натомість готується прийняти на наших теренах гостей з інших областей України. Таким чином, вже на початку червня до Сокаля прибуде 9 заступників керівників казначейств районів Дніпропетровської області, відбудеться обмін досвідом роботи, для гостей підготують культурну програму. Крім того, казначеї вирішили здивувати краян своїм вмінням вишивати. Вже у понеділок, 29 травня, на Сокальщині перебуватиме вишивана карта «Моя Україна». За словами Світлани Ковалик, на дією роботою трудились працівники казначейств з усієї України. Кожен із регіонів вишивав свою область, причім робилося це орнаментом і манерою притаманних цим теренам. Вишивану карту України планують представити шахтарям краю, відтак вона буде показана усім охочим в Сокалі.