Останні новини

В Сокалі пройшов міжнародний турнір з волейболу присвячений пам’яті Романа Новацького

19-21 травня в Сокалі пройшов міжнародний турнір з волейболу присвячений пам’яті багатолітнього тренера волейбольного клубу «Сокіл» Романа Новацького. Очолювана ним команда двічі виборювала бронзові медалі у чемпіонаті України серед команд другої ліги. Вшанувати пам’ять  тренера, який виховав велику плеяду волейболістів та прославив наш район за межами України, приїхали команди з міст Ліда та Брест республіка Білорусь, Броди, а також місцеві –  «Датський текстиль» та «Сокіл-газовик. На урочистому відкритті були присутні голова СРР Микола Пасько, начальник відділу молоді та спорту СРДА Андрій Мандрик, директор Сокальського міського центру «Спорт для всіх» Ярослав Тарасюк, генеральний директор КП ТРК «Сокаль» Олександр Новацький та син Романа Новацького Олександр із родиною.

Відтак, в ході урочистого відкриття міжнародного турніру були нагороджені волейбольні команди, які вже стали переможцями у різних змаганнях. Зокрема в районному чемпіонаті з волейболу серед команд вищої ліги на першому місці «Датський текстиль», на другому «Володар» і на третьому вихованці ДЮСШ «Соколяни». Серед команд першої ліги: перше місце – волейболісти зі Свитазева, на другому – «Галич хутро» і на третьому – ветерани. Переможцями в групі «А» чемпіонату Львівської області серед чоловічих команд 2016-2017 років став «Сокіл», в групі «Б» -«Датський текстиль». Кубки та медалі вручили представник обласної федерації волейболу Андрій Ковтун та очільник райради Микола Пасько.

Сам турнір проходив протягом трьох днів, гра була цікава і напружена, і залишила хороші враження у глядачів. В результаті переможцями першого міжнародного турніру пам’яті Романа Новацького став «Сокіл – газовик», на другому Брест, і на третьому – команда «Гідеон» з міста Ліда. «Датський текстиль» посів 4 місце, а Броди – п’яте.

Переможець та призери міжнародного турніру з волейболу пам’яті Романа Новацького були нагороджені грамотами, медалями, кубками та м’ячами.