Останні новини

Районні депутати просять додаткові кошти на ремонт доріг

На останній позачерговій сесії Сокальської районної ради депутати прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради, голів ЛОДА та ЛОР щодо виділення додаткових коштів на ремонт доріг району. В документі йдеться, що до районної депутатів постійно надходять скарги громадян на незадовільний стан дорожнього полотна, в окремих місцях він просто не проїзний, що створює проблеми для машин аварійних служб, шкільних автобусів та маршруток.  Водночас виділених у 2017 році 8 млн гривень –  катастрофічно мало, враховуючи потреби Сокальщини у приведенні доріг до проїзного стану.

Депутати наголошували, що наш район в області є першим по виділенню коштів з районного бюджету на ремонт доріг, які перебувають у державній або обласній власності. У зверненні районні обранці просять близько 10 млн гривень, які будуть скеровані на ділянки доріг в селах Добрячин та Жвирка, дорога Червоноград-Сокаль. В районі села Забужжя, і напрямок Сокаль-Стоянів.

В ході обговорення цього питання, депутатам була представлена таблиця, яка ілюструє скільки кожен район дає коштів з місцевого бюджету на ремонт доріг. Як прокоментував голова Сокальської районної ради Микола Пасько, навіть багаті райони не дають і пів мільйона на ці потреби, а Сокальщина виділяє такі значні суми, на те, що повинна робити держава.

За словами першого заступника голови СРДА Ірини Задолинної, служба автомобільних доріг пообіцяла до кінця травня провести всі тендерні процедури, до середини липня завершити всі підготовчі роботи і розпочати ремонти за кошти, які вже цього року виділили з районного бюджету.

Ірина Задолинна також розповіла присутнім яка сьогодні загальна картина по району із проведення робіт на дорогах Сокальщини. За її словами поки що відомо, що цього року на наших теренах повинні працювати Жовківська ДЕД, ПП «Рома», ТОВ «Автомагістраль південь».

Отож, 31 голос «За» і звернення щодо виділення додаткових коштів на ремонт доріг району було прийнято.