Останні новини

В Сокалі пройшов міжнародний турнір з футболу

18-19 травня в Сокалі на стадіоні «Сокіл» відбувся міжнародний турнір з футболу серед юнаків 2005 років народження на кубок Прибужжя, присвячений Дню Європи. В змаганнях взяли участь команди з міст Брест, Луцьк, Львів, Черкаси, Маневичі, Стрий, Белз, Володимир-Волинська, Червонограда та ДЮСШ «Буг» з Сокаля. Під час відкриття турніру учасників привітали керівник апарату СРДА Віра Білець, заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, депутат ЛОР Сергій Касьян.

Поєдинки проходили в цікавій та напруженій боротьбі. Вихованці ДЮСШ «Буг», тренер Сергій Матвеєв з рахунокм 8:0 перемогли команду ФК «Львів» та 4:0, команду ДЮСШ Маневичі. Але в грі з юнаками міста Червоноград, основний час завершився з рахунком 2:2». Після матчеві пенальті краще виконали червоноградці і нашим футболіста не вдалось ввійти в четвірку кращих.

У фіналі зустрілись юні футболісти Бреста і Черкас. З рахунком 1:0, перемогу святкували юнаки з Черкас, які і стали переможцями турніру. ІІ місце за командою з Бреста, а третє – «ВІК» Володимир-Волинський. Переможець і призери були нагороджені кубками і медалями. Також були відзначені і кращі гравці турніру. Це воротар – Святослав Ванівський зі Львова, захисник Роман Білик з Волині, півзахисник Роман Царинський з Сокаля, нападник Костя Квас з Червонограда. Кращі бомбардири: Саша Ющенко – Черкаси, Ярослав Граб – Сокаль. Нагородження проводили голова СОкальської районної ради Микола Пасько і начальник відділу молоді та спорту Андрій Мандрик.