Останні новини

17 травня в Сокальській МАН пройшла урочиста академія

17 травня в Сокальській МАН пройшла урочиста академія з нагоди завершення навчального року. На урочистості в Сокальську МАН були запрошені гості: сотрудник храму святих апостолів Петра і Павла Ярослав Валюх, головний спеціаліст відділу освіти Леся Ковалишин, завідувач районним методкабінетом Галина Гібляк, інженер-консруктор, почесний громадянин міста Сокаль, президент благодійного фонду «Майбутнє України. Сокальщина» Юлій Лукомський, його брат, гість з далекої Австралії Олег Лукомський, голова районної асоціації Союз Українок Ірина Мандрик, голова ради МАН Сергій Гнідець.

У 2016-2017 роках в МАН працювало 19 творчих об’єднань, 22 групи, які охоплювали більш як 450 дітей з 22 шкіл Сокальщини і Червонограда та 15 педпрацівників. За результатами роботи всі працівників МАНу нагороджені і це свідчить про високий професійний рівень педагогів. Про це у своїй доповіді наголосила директор Сокальської Малої Академії наук Світлана Мусій. За її словами завдяки старанням педагогів 76 вихованців МАНУ здобули призові місця на районному етапі, 20 на обласному і 6 – на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Загалом манівцями в цьому році здобуто майже 200 призових місця у різноманітних конкурсах і турнірах.

У планах Сокальської Малої Академії – вдосконалення психолого-педагогічної освіти педагогів, порушення клопотання про впровадження посади психолога, залучення керівників гуртків до видавничої діяльності, а батьківського активу до роботи. далі розпочалась церемонія нагородження слухачів МАНу, яку проводили запрошені гості. Зокрема Юліан Лукомський вручив грамоти та медалі найкращим, які були першими в районі, області та в Україні. Це Юлія Мусій, Назарій Матвіїв, Олександр Будзинський, Анастасія Якубишин, Віталій Гейко, Назарій Бачинський.

Наступними були нагороджені призери обласного етапу конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт, переможці і призери обласних предметних турнірів та педагоги, які підготували команди, призери районного етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт.

Вже вдруге з ініціативи голови районної організації Союз Українок, Ірини Мандрик на Сокальщині проводиться конкурс «Мій родовід». Цього року переможцями стали 12 дітей, які отримали і грамоту і грошову премію.

На завершення урочистої академії ведучі подякували усім, хто допоміг в організації та проведення свята.