Останні новини

Сокальська поетеса Любов Бенедишин презентувала свою нову збірку

Сокальська поетеса Любов Бенедишин зробила новий подарунок свої шанувальникам та поціновувачам поезії. Нещодавно світ побачила її нова збірка «Літа проминальна літургія», а в центральній бібліотеці для дорослих пройшла презентація даної книги.

Ознайомила присутніх із новим творінням поетеси, члена національної спілки письменників та головою літературно-мистецького обєднання «Колос» Любові Бенедишин завідувач відділу обслуговування  Світлана Халупник. Вона розповіла, що за 17 років творчої діяльності із під пера пані Люби вийшло вже 8 збірок. Перша «Фейєрія весни» у 2000 році.

Збірка  «Літа променальна літургія» містить і нові вірші Любові Бенедишин і старі, але у новій редакції. Їх всіх об’єднує одна тематика – природа. У них доброта та чуйність, вміння бачити, любити та розуміти рідну землю і природу, без якої неможливо уявити наше життя і яку люди так безжально знищують.

Авторка збірки «Літа променальна літургія» Любов Бенедишин розповіла про історію виникнення книги, подякувала всім хто долучився до її видання, а особливо художниці Олі Кравець з Івано-Франківська, гравюри якої прикрашають нову збірку і  саме вони спонукали її до створення такої збірки.

Далі своє слово про нову збірку «Літа променальна літургія» сказали колеги по перу, члени літературно-мистецького об’єднання «Колос». Усі відгуки були дуже схвальними. Деякі навіть у віршованій формі. На завершення презентації бажаючі мали можливість отримати збірку із автографом Любові Бенедишин, а також сфотографуватись на пам’ять.