Останні новини

Сокальщину із візитом відвідала польська громадська організація

У середу 10 травня Сокальщину із візитом відвідала польська громадська організація «Товариство рибалок» з міста Краснік Люблінське воєводство Республіка Польща. Вони зустрілись із головою Сокальської  районної ради Миколою Паськом, першим заступником голови СРДА Іриною Задолинною, начальником управління соцзахисту населення Володимиром Огінським та головою районної асоціації неповносправних «Промінь надії» Оксаною Кононовою.

Метою зустріч стало обговорення можливості запрошення та прийняття дітей та молоді із особливими потребами з Сокальського району на відпочинковий захід, який називається «Пікнік біля води» і проводиться біля міста Краснік.

Польське товариство рибалок проводить такий захід вже не вперше, його підтримають і спонсори і влада міста. Але цього року вперше вони вирішили запросити неповносправних дітей з України, щоб влаштувати їм невеличке свято. Особливо воно запам’ятається дітям, які через свою хворобу відчувають себе ізольованими.

Відтак в ході зустрічі були обговорені різні організаційні моменти, як організувати довіз дітей та молоді Сокальщини на це святкування.