Останні новини

Школи Сокаля змагались у “Веселих стартах”

Сокальський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом освіти райдержадміністрації провів змагання «Веселі старти» для учнів четвертих класів міських загальноосвітніх шкіл. Учасників змагань привітали Любов Тот, головний спеціаліст відділу освіти РДА, Мар’яна Копейка, головний спеціаліст відділу молоді та спорту та Ярослав Тарасюк – директор Сокальського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». змагалися в комбінованих естафетах «Хто швидше», «Снайпери», «Стрибкова естафета», «Футбольна естафета», «Баскетбольна естафета» та «Садіння картоплі».

В напруженій боротьбі перемогу здобула команда Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. № 2 до складу якої входили Володимир Дацишин, Назарій Борисович, Анатолій Бавдис, Олег Негрєшний, Олег Магиревич, Олександр Шурм’як, Анна Гоба, Ірина Салагуб, Марія – Єлизавета Куліс, Ольга Романюк та Каріна Комендант – і в сумі набрали 109 очок.

Друге місце посіла команда Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. № 3, яка в підсумку отримала 108 очок. Сокальська ЗШ І- ІІІ ст. № 4 , яка виборола три перших місця, але в останній «Стрибковій естафеті» посіла третє місце і в загальному набрала 106 очок, що дало змогу посісти почесне третє місце.

Команди – переможці та призери даних змагань були нагороджені кубками, вимпелами та грамотами, учасники – медалями, грамотами та солодощами. Головний суддя змагань Ігор Петришак.