Останні новини

Команда Сокальської школи №3 представлятимуть Львівщину на Всеукраїнських змаганнях «Олімпійське лелеченя»

27 квітня відбулися обласні змагання шкільних команд у рамках проекту «Олімпійське лелеченя». Змагалися 30 шкільних команд (сформованих із учнів віком 12-14 років), які стали переможцями на рівні районів або міст обласного підпорядкування Львівщини. Ці колективи виборювали право захищати честь шкільного спорту Львівщини на Всеукраїнському фіналі, який буде проходити у Конча-Заспі.

Під час відкриття обласного фіналу програми «Олімпійське Лелеченя» голова відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області Юрій Турянський побажав учасникам змагань подальших успіхів у спорті та у навчанні. У церемонії відкриття брали участь начальник управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода і начальник Львівського відділення комітету фізичного виховання і спорту Міністерства Освіти України Анатолій Ігнатович. До учасників обласного фіналу проекту «Олімпійське Лелеченя» з напутнім словом також звернулися видатні спортсмени Львівщини: майстер спорту міжнародного класу з художньої гімнастики, фіналістка Олімпійських ігор в Пекіні Віра Передерій; майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, учасник Олімпійських Ігор 2012-го року Сергій Дребот і майстер спорту з важкої атлетики, учасник Олімпіади в Ріо Володимир Гоза.

Для визначення найсильнішої шкільної збірної організатори запропонували учасниками Львівського обласного відбірного етапу три випробування: «Олімпійська естафета»  «Олімпійська вікторина». Після інтелектуального змагання учасники турніру знову мірялися силами у фізичних випробуваннях. Вирішальним етапом був командний стрибок у довжину.

За підсумками переможцями Львівського обласного етапу Всеукраїнського спортивно- масового заходу «Олімпійське лелеченя» стали: 1 місце: Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №3. 2 місце: Червоноградська гімназія. 3 місце: Жидачівський НВК. Відтак, право відстоювати честь Львівщини на Всеукраїнському фіналі, який буде проходити у Конча-Заспі, вибороли дівчата і хлопці з Сокальської школи №3.