Останні новини

В Сокальській РДА пройшла щотижнева вівторкова нарада

Нарада з питань життєдіяльності району відбулась у вівторок в Сокальській РДА. Проводила її І-й заступник голови РДА Ірина Задолинна за участі голови Сокальської і заступника райради Миколи Паська і Василя Бойка. Очільники управлінь і відділів адміністрації, закладів, установ, підприємств району, міської влади доповіли про ситуацію у своїх підрозділах і територіях.

Міський голова Сокаля Вадим Кондратюк повідомив, що вирішено запустити котельню, що обслуговує сокальську школу-інтернат, крім того в місті працює ще один пункт подачі тепла – у садочку № 9. Комунальні служби працюють в штатному режимі, надалі триває пошук спеціального приладу – георадару – для з’ясування ситуації навколо провалля, яке утворилось на вулиці Св.Володимира.

Натомість медики мають намір зупинити опалення відділень лікарні. Про це повідомив головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед. Це буде можливо в разі подальшого підняття температури повітря, а також за умов підписання відповідного розпорядження в Сокальській РДА. За даними Романа Шведа, в районі вже працює програма «Доступні ліки», щоправда кількість препаратів по ній наразі мізерна. Нагадаємо, на Сокальщині підписали договори на реалізацію ліків по соціальній програмі 8 аптек та 13 аптечних пунктів.

В Сокальському районі триває робота із мінімізаторами заробітних плат, а також з підприємцями, котрі мають ліцензії на продаж підакцизних товарів. Ці питання є актуальними, отже постійно відбуваються засідання комісій, на які запрошуються як фізичні особи – підприємці, так і керівники підприємств. Проблема виплат заробітної плати в межах визначених державою норм і сплата податку з акцизних товарів негативно впливає на наповнення бюджетів усіх рівнів.

До речі, питання виконання бюджетів та діяльність територій також постійно моніториться фінансовим управлінням та фіскальними органами. Досить проблемною є зараз Угнівська міська рада. Поряд із тим, що на даний час в місті фактично відсутній міський голова – він, як і у минулі роки, перебуває на службі в збройних силах України і бере участь в антитерористичний операції на Донбасі, Угнів з початку року не виконує завдання із надходжень до бюджетів різних рівнів, крім того є питання щодо функціонування території в цілому. Аби визначити шляхи виходу із складної ситуації, спільно Сокальською районною радою і РДА будуть проведені зустрічі з представниками керівництва міста та міськими депутатами.