Останні новини

Вихованці Сокальської МАН успішно виступили в обласному конкурсі інноваційних проектів

22 квітня 2017 року  в Національному Університеті «Львівська політехніка»у рамках Наукових фестон проходила обласна науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України. Виставка проходить щорічно з метою пропагування науково-дослідницької та експериментальної роботи серед учнівської молоді і включає: виставку демонстраційних моделей і макетів; стендовий (постерний) захист проектів.

Проекти подають у таких номінаціях:електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсо збереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

Як повідомила радіо «Сокаль» директор Сокальської Малої академії наук Світлана Мусій, вдало виступили на конкурсі слухачі Сокальської Малої академії наук учнівської молоді. Олександр Будзінський – учень 11 класу Сокальської спеціалізованої ЗШ І-ІІІ ступенів №3 зайняв І місце. Наукові керівники юного дослідника –Ольга Стасюк та Юлій Лукомський. Анна Чопик – учениця 9 класу Великомостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняла ІІ місце. Науковий супровід дослідження здійснював Юрій Кірик, вчитель фізики Сокальської МАН, кандидат фізичних наук.

Дирекція Сокальської МАН вітає учнів і наукових керівників з блискучими результатами і висловлює вдячність за сприяння в розвитку обдарованих дітей батькам та відділу освіти Сокальської РДА.