Останні новини

Сокальські пластуни взяли участь у фестивалі пластової творчості

22-23 квітня у Львові відшуміла щорічна наймасштабніша акція – фестиваль пластової творчості “День Пластуна”, на який завітало понад дві тисячі пластунів та гостей. У цьому році акція вперше відбулась на новій локації – у сучасному виставковому та конференц-центрі “Південний-EXPO”. Розпочалось святкування з церемоніалів в головному холі.

Після цього учасники та гості фестивалю мали можливість побувати на урочистому відкритті заходу на головній сцені Дня Пластуна, де згодом проходили конкурси: театральний “Будь справжнім”, танцювальний “Ти не ти, коли не спробуєш перемогти!” та конкурс відео-презентацій “Ви є ви”. Разом з цим у холі працювали експозиції конкурсів фотографії “Ти не ти, коли…”, інсталяції “І я не я, і ти мені не ти” та афіш “Всесвіт в тобі».

Поруч у комфортному закутку запрацював gameroom, де бажаючі геймери могли позмагатися у турнірі з Dota 2, а також відволіктися, зігравши в настільний футбол. На другому поверсі у конференц-залі пройшов інтелектуальний змаг “Не гальмуй!”. Цікавою новинкою на фестивалі став конкурс стенд-ап комедії, де пластуни доводили, що їм також не чуже почуття гумору. Пластуни дбають і про екологію, тож на території фестивалю діяла екоточка, де дітей у ігровій формі навчали сортувати сміття.

Перший святковий день завершився запальною вечіркою для учасників та гостей фестивалю. Неділя була не менш цікавою та насиченою. Окрім вже згаданих конкурсів, у конференц-залі відбувся конкурс акустичної пісні “Фантастичне тріо”, на головній сцені пластуни та пластунки позмагались за звання міс і містера Дня Пластуна.

Пластуни Сокальщини (осередки Сокаль та Двірці) спробували свої сили у конкурсах інсталяцій, презентацій, стенд-апі, конкурсі фотографій, інтелектуальному та театральному конкурсах. У театральному конкурсі за постановку «Будь справжнім» отримали відзнаку «За вірність традиціям».