Останні новини

З початку місяця шахтами ДП «Львіввугілля» видано на-гора 51 тис 670 тонн вугілля

З початку місяця станом на 19 квітня шахтами ДП «Львіввугілля» видано «на-гора» 51 тис 670 тонн вугілля. Це складає 75% доведеного планового завдання на місяць. Значними темпами йде видобуток на копальнях «Межирічанська», «Великомостівська» і «Лісова». Тут йде перевиконання плану від 120 до понад 160%. Проте, надалі не працює шахта «Степова», що впливає на показники ДП.

За оперативною інформацією сайту «Шахтар Галичини», триває робота на розкривних і підготовчих виробках. Так за квітень при плані 705 пройдено 365 погонних метрів. Показник до плану складає майже 52%.

Найкраще в цьому напрямку працюють прохідники шахт «Великомостівська» і «Межирічанська». Проходження усіх виробок по ДП «Львіввугілля», з початку року складає понад 90% від планових завдань.

Ситуація із заробітною платою наразі з минулого тижня не змінилась. Ситуація із заробітною платою наразі з минулого тижня не змінилась. Ще 11 квітня в ДП “Львіввугілля” надійшли кошти від реалізації вугільної продукції та державної фінансової підтримки на собівартість, які були скеровані на виплату заробітної плати працівникам держпідприємства. Загалом за березень 2017 року виплачено 38%.

Як повідомив радіо «Сокаль» в.о. заступника директора з економіки та фінансів, начальник фінансового відділу держпідприємства Микола Мисак, наступного тижня на ДП очікують надходження коштів з реалізації вугільної продукції. Наразі, до кінця не вирішене питання щодо відновлення роботи шахти «Степова».

Зараз на копальні тривають відновлювальні роботи і усунення усіх проблем. Спеціалісти підприємства займаються приведенням до норм документації. За словами Миколи Мисака, коли усі ці моменти будуть вирішені, на «Степовій» відновлять роботу з видобутку вугілля і проходці. За оптимістичними прогнозами, це може статись вже наступного тижня.