Останні новини

Прийнятий законопроект «Про відновлення платоспроможності державних вугледобувних підприємств».

13 квітня 2017 року, на пленарному засіданні сесії Верховної Ради України був прийнятий за основу та в цілому Законопроект №6212 «Про відновлення платоспроможності державних вугледобувних підприємств». За проголосували 229 депутатів.

Законом передбачається тимчасове, на строк до 1 січня 2019 року, накладення мораторію на виконання виконавчих проваджень та банкрутство державних вуглевидобувних підприємств. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Також протягом 30 днів з набрання чинності цим Законом Кабінет Міністрів України повинен розробити та затвердити програму відновлення платоспроможності державних вугледобувних підприємств, забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону та забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Зокрема прийняття цього закону дасть можливість ДП «Львіввугілля» стабілізувати фінансово-господарську діяльність підприємства, в першу чергу забезпечувати вчасну виплату заробітної плати, а також виконання заходів з технічного переоснащення шахт, охорони праці, тощо.

Нагадаємо, що Законопроект №6212 був внесений на розгляд та затвердження Верховною Радою України народним депутатом, головою підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Михайлом Бондарем.