Останні новини

В Сокалі відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС

13 квітня в СРДА відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Нга порядку денному було два питання: Про забезпечення життєдіяльності району на Великодні свята. Друге – про додаткові заходи щодо забезпечення пожежної безпеки у весняно-літній період. Проводила засідання І-й заступник голови Сокальської РДА Ірина Задолинна. Пристуні очільники оперативних служб, комунальних підприємств, відділів, військового комісаріату надали інформацію щодо функціонування ввірених підрозділів у Великодні свята і вихідні дні.

Керівник РДА наголосила на оперативному інформуванні влади району щодо виникнення будь-яких надзвичайних подій та ситуацій. В обов’язковому порядку скрізь мають працювати відповідальні особи, що окрім реагування на випадки, могли б оперативно повідомляти про них відповідні органи згідно із встановленим порядком. За підсумком розгляду першого питання порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Голів міських, селищної і сільських рад зобов’язано моніторити ситуацію з огляду на погодні умови, забезпечити функціонування об’єктів інфраструктури – систем водопостачання і відведення, газогонів, електромереж, доріг, міського транспорту і зв’язку. Забезпечити безпечне проведення масових заходів, перевірку пересувних атракціонів в місцях відпочинку людей щодо законності їх функціонування та безпечної експлуатації. Посилити контроль за станом пожежної безпеки в екосистемах, лісах і прилеглих до них територій.

Про усі випадки виникнення або загрозу виникнення надзвичайних ситуацій повідомляти оперативного чергового Сокальського районного сектору ГУ ДСНС у Львівській області за телефонами 101 або 2-02-49, Сокальську РДА 7-20-10 або 7-20-20, сектор з питань цивільного захисту РДА 7-20-52.

Відповідні пункти рішення стосуються оперативних служб: поліції, медиків та надзвичайників. Зокрема, забезпечити реалізацію безпекових заходів в часі святкових днів, налагодити роботу по дотриманню громадського порядку, недопущення надзвичайних ситуацій та наданню медчиної допомоги, в разі виникнення таких. Енегетикам – Сокальському району електромереж ПАТ «Львівобленерго» і підрозділу Червоноградського відділення ПАТ «Львівгаз» перевірити стан мереж подачі електроенергії та газу, посилити контроль за їх використанням в святкові дні, забезпечити готовність до реагування аварійних підрозділів в разі виникнення аварій чи надзвичайних ситуацій.

Рішенням комісії з наступного питання «Про додаткові заходи щодо забезпечення пожежної безпеки у весняно-літній період» було зобов’язано голів органів місцевого самоврядування, керівництво Сокальської ЦРЛ, районної освіти, громадських інспекторів посилити профілактично-роз’яснювальну роботу, протипожежні заходи, створити на базі місцевих рад кімнати, кутки-стенди для навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті.