Останні новини

Представники японської фірми оглянули стан виконання робіт на об’єктах Сокальської ЦРЛ, які виконувались за кошти «Кіотського протоколу»

12 квітня Сокальську ЦРЛ відвідала делегація у складі представника міністерства екології та природних ресурсів директора департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Світлани Гринчук, начальника відділу впровадження екологічних проектів департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Романа Новосада, представника японської приватної енергетичної компанії менеджера глобальної екологічної групи з питань навколишнього середовища та рослинних насаджень Акіро Ашіно. Вони зустрілися із керівниками Сокальського району: головою райради Миколою Паськом, керівником апарату СРДА Вірою Білець, головою депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиції Володимиром Пограничним та головним лікарем району Романом Шведом.

Метою зустрічі стало обговорення проекту, який реалізовувався за кошти так званого «Кіотського протоколу» і мав на меті здійснення заходів з енергозбереження в окремих приміщеннях СЦРЛ. Про це радіо «Сокаль» повідомив голова СРР Микола Пасько. За його словами, японці, після звіту українського уряду, що всі роботи по кіотському протоколу повністю виконані, виявили багато недопрацювань на  об’єктах. Зокрема така ситуація склалась і на Сокальщині.

Щоб вийти з цієї ситуації та все ж таки завершити всі роботи необхідно звертатись до уряду України з проханням про виділення додаткових коштів для завершення усіх робіт. Зокрема тільки для СЦРЛ необхідно близько 5 млн.грн. Влада району сподівається, що представників японської фірми почують в Києві і знайдуть додаткові фінансові ресурси.

Загалом, в рамках «Кіотського протоколу» було заплановано провести заміну вікон та утеплення фасадів на 4 медичних об’єктах СЦРЛ: поліклініка, лікувальний корпус, неврологія та молочна кухня. На сьогодні стан виконання робіт на окремих об’єктах становить 20%, а на інших – 70%.  Зазначимо, що на сьогодні Генеральна прокуратура проводить розслідування щодо розкрадання коштів Кіотського протоколу.