Останні новини

Через низку різних причин гальмується робота із видобутку на копальнях ДП «Львіввугілля»

Низка об’єктивних і суб’єктивних чинників загальмовує роботу із видобутку і проходки на копальнях ДП «Львіввугілля».  Як повідомив в.о. заступника директора з економіки та фінансів, начальник фінансового відділу держпідприємства Микола Мисак, за 10 днів квітня шахтами підприємства видано на-гора 29 тисяч 100 тон вугілля, що складає 80% від планових показників. З необхідних 370 пройдено 187 метрів погонних виробок.

В основному причиною такої ситуації є зупинка копальні «Степова». Наразі, відповідні служби, що працюють на шахті у зв’язку із аварією, не дають дозволу на початок робіт. Проте, є вирогідність, що до кінця тижня відповідні дозволи будуть надані і після Великодніх свят, «флагман» ДП  відновить свою роботу. Нагадаємо, 2 березня на «Степовій» стався вибух газово-повітряної суміші, що спричинив загибель 8 гірників, ще понад 20 працівників копальні були шпиталізовані до лікарень із різними травмами.

За інформацією Миколи Мисака, в ДП є ще низка локальних проблем, які зокрема стосуються якості продукції. Мова йде про шахти «Великомостівська» і «Червоноградська», тут зараз також тривають роботи із покращення ситуації. Проблеми також із відвантаженням вугілля на енергетику. «Західенерго» ввело обмеження, яке складає щоденну норму в 14 вагонів. У зв’язку з цим, на аварійних складах накопичується продукція. Зараз тут зберігається 64 тисячі тон «чорного золота».