Останні новини

Рятувальники Сокальщини перевіряють храми району

На Сокальщині працівники районного сектора ГУ  ДСНС України у Львівській області перед Великодніми святами проводять рейди у церквах району, аби перевірити там дотримання правил пожежної безпеки. Про це радіо «Сокаль» повідомив провідний  інспектор  Сокальського районного сектора ГУ ДСНС у Львівській області Олег Борис.

За його даними на території району розташовано 92 церкви. Сотні людей будуть йти до церкви, щоб запалити свічку та освятити пасхальні символи. І основне завдання рятувальників під час Великодніх свят   – здійснювати контроль за протипожежним станом даних об’єктів.  Аби не допустити нещасних випадків під час свят, з настоятелями культових установ, проводяться бесіди та інструктажі, а прихожанам роз’яснюють правила пожежної безпеки.

З початку квітня, працівники Сокальського районного сектора ГУ  ДСНС в області розпочали перевірки церков, які триватимуть упродовж всього підготовчого періоду до проведення свята. Під час перевірок інспектори в першу чергу, звертають увагу на наявність первинних засобів пожежогасіння, евакуаційні виходи та слідкують щоб електромережа знаходилась у справному стані.