Останні новини

Представлено нового очільника Сокальської поліції

У Сокальському відділку Червоноградського відділу ГУ Національної поліції у Львівській області представлено начальника. Статусу в.о. позбувся Володимир Петрович Звадюк. Представляв керманича місцевих правоохоронців начальник ГУ НПУ у Львівській області генерал поліції Валерій Середа. Урочистість поряд з особовим складом райвідділку розділили в.о. голови Сокальської РДА Ірина Задолинна, голова Сокальської райради Микола Пасько, міський голова Сокаля Вадим Кондратюк, представники мас-медій району.

Генерал зачитав Наказ про призначення, відтак у своєму виступі визначив пріоритетні завдання поліції – профілактика і недопущення злочинів, а вже якщо такі стаються – швидке розкриття. Застеріг підлеглих від покриття злочинів та корупційних діянь. Такі вчинки зводять “на нуль” роботу чесних добросовісних працівників поліції. “Основним показником роботи відділку буде оцінка населення краю”, – зазначив на завершення начальник ГУ НПУ у Львівській області В.Середа.

Вітання новопризначеному керівнику райвідділку та особовому складу виловила в.о. голови Сокальської РДА Ірина Задолинна. Вона відзначила співпрацю виконавчої гілки влади району із правоохоронними органами, зокрема в напрямку запобіганню злочинів та роботи із молоддю.

Голова Сокальської райради М.Пасько від імені громади району також привітав Володимира Звадюка із призначенням, подякував очільнику обласного управління поліції за довіру до місцевих кадрів, висловив також підтримку районного органу місцевого самоврядування, зокрема в напрямку профілактики злочинності, забезпеченню публічної безпеки і порядку на території Сокальського району, програму по яких підтримала районна рада.

Вітання та подяку за співпрацю очільнику і працівникам відділку висловив і міський голова Сокаля Вадим Кондратюк. Він висловив підтримку правоохоронцям, зазначивши, що для безпеки міста він, міська рада і виконком будуть все можливе. Мер висловив впевненність, що вже найближчим часом у райвідділку з’явиться новітній сервер із підключенням до нього камер високої чіткості. Завдяки розташуванню на в’їздах до міста та в громадських місцях вдасться мінімізувати правопорушення та пришвидшити розкриття таких, що стались.

На завершення заходу до присутніх звернувся начальник Сокальського відділення Червоноградського відділу ГУ НПУ у Львівській області Володимир Звадюк. Він подякував обласному начальству за довіру і закликав підлеглих до роботи і виконання поставлених перед правоохоронцями завдань.