Останні новини

Оперативні служби на Великодні свята працюватимуть у посиленому режимі

Питання життєдіяльності Сокаля і Сокальського району обговорили на традиційній вівторковій нараді, що проходила в районній державній адміністрації. Очільники та представники управлінь і відділів РДА, установ, закладів і підприємств району доповіли про функціонування ввірених підрозділів, ознайомили із планами на поточний тиждень та святкові дні.

Усі оперативні служби на Великодні свята працюватимуть у посиленому режимі. Районний центр і населені пункти в цілому підготовлені, протягом місяця на Сокальщині проводився місячник благоустрою і озеленення. Підсумки будуть підбиті в ході наради в Сокальській РДА у четвер. Про це повідомила в.о. голови РДА Ірина Задолинна.

За даними головного лікаря Сокальської ЦРЛ Романа Шведа, в суботу, 8 квітня, в приймалний покій патрулем поліції був доставлений хлопчик, котрий за попередніми даними не мав постійного місця проживання. Проте, вжитими заходами, правоохоронці з’ясували, що у дитини тут є бабуся і дідусь, батьки проживають на окупованій території Донбасу. Наразі ж усі відповідні служби встановлюють обставини того, яким чином хлопець опинився на вулиці.

Надзвичайники надалі б’ють на сполох через випадки підпалу сухої трави, що спричиняють пожежі в екосистемах. Лише за понеділок таких випадків зафіксовано 3. Як зазначив в ході наради головний інспектор Сокальського районного сектору ГУ ДСНС у Львівській області Юрій Тузяк, за усі ці пожежі повинні нести відповідальність перш за все голови місцевих рад. Виявляти і притягувати до відповідальності винуватців підпалів є складно, адже у надзвичайників немає повноважень, екологічних інспекторів на наших теренах є аж 1.

За попередніми даними, з приводу ситуації із пожежами в екосистемах, в Сокальській РДА у четвер заплановане засідання комісії з ТЕБ та НС. В його ході будуть прийматись рішення щодо заходів із запобігання виникнення пожеж. Влада району та районний сектор держслужби з надзвичайних ситуацій застерігають мешканців Сокальщини від підпалів сухостою. Ці випадки можуть виявитись фатальними для людей і однозначно приносять великої шкоди зеленим насадженням та тваринам краю.