Останні новини

Сокальські пластуни взяли участь у відзначенні 105-тої річниці Першої Пластової Присяги

8 квітня 2017 року у Львові відбулось святкування 105-тої річниці офіційної дати заснування Пласту. Після ранкового молебню біля пам’ятника Івану Франку розпочались традиційні урочисті пластові церемоніали, які цьогоріч відвідало понад тисячу осіб.

Цей день став знаковим для багатьох пластунів різного віку. Спершу наймолодші пластуни-новаки мали можливість скласти присягу вступу до організації та дати першу пластову обітницю. По цьому кілька десятків пластунів-юнаків виконали головну традицію свята – склали свою першу пластову присягу на державному прапорі України та перейшли на новий ступінь “пластуна-учасника”.

Пластунів привітали заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, міський голова м. Львова Андрій Садовий  та представники Проводу МО «Пласт».

Після завершення церемоніалів учасники дійства урочистою ходою вирушили на Личаківське кладовище, де покладанням вінків та молитвою вшанували борців за волю України, бійців АТО та пластунів, що не зламали своїх присяг. Пам’ятним цей день буде для всіх пластунів, які були іменовані на вищі ступені.

Сокальський осередок Пласту вітає з найважливішим поступом у пластуванні – складанням пластової присяги пластуна-учасника Віктора Солодкого. «Бажаємо успіхів! Нехай слова Пластової Присяги будуть тобі дороговказом у всіх життєвих починаннях!».  Пластуни станиці Сокаль дякують відділу освіти Сокальської РДА за допомогу та сприяння участі у святкуванні 105-ї річниці ПЛАСТу.