Останні новини

У вівторок відбулося ІІ пленарне засідання сесії районної ради. Розглянуто 32 питання з понад 60.

У вівторок, 4 квітня в Сокалі продовжила роботу 17 сесія Сокальської районної ради 7 демократичного скликання. На порядку деному, як ми вже повідомляли більше 60 питань. В роботі сесії зареєструвалися 32 депутати. На попередньому засіданні районні обранці розглянули лише 6 питань.

Нагадаємо в понеділок, 3 квітня у Сокалі по об’їзній кілька десятків активістів перекривали дорогу, які сьогодні завітали на сесію райради і просили повернутися до розгляду питання, яке розглядалося 28 березня про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік. З цією поправкою виступив і депутат Ігор Хом’як, однак районні обранці не підтримали її. Проголосувало лише 10 депутатів з 32 зареєстрованих. Відтак, перешли до розгляду питань.

Нагадаємо, в порядку денному є близько 30 районних програм, які стосуються соціальних, сільсько-господарських, земельних та спортивних напрямків. о 17 годині ІІ пленарне засідання завершилося. Районні обранці розглянули 32 питання, коли проходитиме ІІІ засідання поки що не визначилися.