Останні новини

В районі проводиться робота по програмі реімбурсації, тобто відшкодування коштів за ліки для хворих на серцево-судинні хвороби, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми

Про ситуацію в місті, роботу різних галузей, служб, установ, закладів і організацій району обговорили в ході традиційної вівторкової наради, 4 квітня. Проводила її керівник апарату РДА Віра Білець.

За даними міського голови Сокаля Вадима Кондратюка, в місті завершився опалювальний сезон, «Сокальтеплокомуненерго» розпочали заходи із підготовки до наступного сезону, усі інші комунальні підприємства працюють в штатному режимі.

Очільник міста нагадав про пікетування мешканцями Сокаля дороги в районі так званої окружної дороги, цим учасники ще раз привернули увагу влади міста і району на катастрофічну ситуацію на дорогах, зокрема на цій ділянці.

Медики Сокальщини активно готуються до Великодніх свят, приводяться до порядку території. У Великих Мостах на завершальній стадії роботи в амбулаторії сімейної медицини, про це повідомив заступник головного лікаря Сокальської ЦРЛ Сергій Касян. За його даним, в цьому закладі були проведені роботи із мікропроекту, який медики виграли минулого року, зроблений ремонт, зараз залишається завести меблі і підключити електроенергію. Отже, вже найближчим часом у місті Великі Мости запрацює сучасний заклад новітнього зразка.

В Сокальському районі проводиться робота по програмі реімбурсації – тобто відшкодування коштів за ліки для хворих на серцево-судинні хвороби, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми. Триває процес підписання угод із аптеками. У Сокалі на умови відшкодування готові піти декілька закладів, є домовленості із аптекою у Великих Мостах, натомість не вирішеним залишається питання по белзькій зоні, оскільки в самому Белзі приватна аптека наразі відмовляється підписувати порозуміння.

На Сокальщині значних проблем приносить стихійне спалювання сухої трави. Про це заявляють представники Сокальського відділення ДСНС у Львівській області. Ми вже повідомляли, що вогнем при такому спалюванні було знищено декілька без господарських приміщень, не говорячи яких проблем завдають такі пожежі флорі і фауні, які просто гинуть, не маючи шансів на порятунок.

Поліція також проводить роботу з виявлення осіб, які займаються спалюванням сухостою, проте далі протоколів справа не просувається. В даному випадку винуватці обходяться лише штрафом за адміністративне порушення, оскільки притягти до відповідальності за порушення екологічного законодавства є доволі проблематично.

Надзвичайники, поліція і екологи звертаються до мешканців нашого краю не підпалювати сухої трави, адже це може призвести до непередбачуваних наслідків, втрати здоров’я та навіть життя людей, не говорячи вже про шкоду навколишньому середовищу.